Kayseri’de 2016 yılında Melikşah Üniversitesi Psikoloji Bölümünü burslu olarak tamamladım. Aynı yıl Erciyes Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini alıp yine Erciyes Üniversitesi Çocuk Psikiyatri Bölümü’nde stajyerliğimi tamamladım.

Lisans eğitimi sürecinde WISC-R ve Stanford Binet Zeka Testi, Çocuk Objektif ve Projektif testler eğitimini tamamladım.

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı boyunca Besime Özderici Ortaokulu’nda özel gereksinimi olan öğrencilere öğretmenlik yaptım. Aynı yıl okulda çalışma süresi dışında bireysel danışmanlık yapmaya başladım. Bu süreçte Oyun Terapisi Eğitimi ve Çocuklarda BDT Eğitimi aldım.

2017 yılında Özel Dora Aile Danışmanlık Merkezi’nde Kurum Müdürü ve Kurum Psikoloğu olarak göreve başladım. Aynı yıl benim için yeri çok özel olan ve toplamda 6 yıl sürecek olan Psikodrama eğitimime Kayseri Psikodrama Entitüsünde başlamış oldum. Aynı dönem Tad Preschool Anaokulu’nda yarı zamanlı bir şekilde Psikolog olarak görev yaptım.

2020 yılında Esra Savaş’tan Psikoonkoloji eğitimi alarak eş zamanlı olarak onkolojik tedavi gören hastalara psikolojik destek verdim.

2021 yılında mesleğime Özel Perspektif Psikolojik Danışma Merkezi’nde devam ettim. Aynı dönem EMDR (göz hareketleri ile duyarsızlaştırma işlemi) eğitimini Türkiye’deki tek resmi temsilcisi olan DBE ‘den aldım. Daha sonrasında bir müddet çalışmaya ara verdim.

Şu anda ise çocuk, ergen ve yetişkin danışanlarımla yeniden Özel Dora Aile Danışmanlık Merkezi’nde buluşmaya devam ediyorum.